UZACU PERMANENTAIS GRIMS

Kāpēc sievietes pievērš uzacīm sevišķu uzmanību? Viss ir ļoti vienkārši – to forma var mainīt sejas izteiksmi. Uzrautās uzacis padara seju izbrīnītu, nolaistas – drūmu, viegli izliektas – rotaļīgu. Mūsdienīgā permanentā meikapa iespējas ļauj uzzīmēt jebkuras formas un krāsas uzaci, pie tam ievērojot galveno prasību, - uzacīm ir jāizkatās dabiski.

Tāpat arī dabiskais uzacu zīmējums ne vienmēr vislabāk atbilst sejas tipam Bez tam uzacis ir vienmēr asimetriskas. Dažos gadījumos nav kāda uzacu posma traumas (rētas) dēļ, vai notika pilnīga izkrišana pārciestās slimības dēļ. Un, tikai pielietojot permanento meikapu, var tikt vaļā no šiem trūkumiem. Meistara uzdevums: padarīt uzacis vizuāli maksimāli simetriskas, dabiskas un harmonējošas pēc formas un krāsas ar Jūsu sejas tipu.

Uzacu mikropigmentēšanas tehnika

Skaistuma kanoni un estētiskās normas atšķiras dažādās kultūrās. Bet personīgās vēlmes var būt, par izbrīnu oriģinālas.

Speciālistam ir jāņem vērā, vai klients turpmāk taisās krāsot uzacu matiņus, regulāri vai radikāli veikt depilāciju atsevišķos uzacu posmos.

Vizāžistam, ņemot vērā visu augšminēto jāprot piedāvāt uzacu pilnveidošanas optimālo variantu konkrētam klientam. Pie tam viņš vadās pēc sejas proporciju īpatnībām un sava instrumenta iespēju zināšanām.

Precīzi konturētas, blīvi nokrāsotas

Šo tehniku parasti izmanto vecās skolas meistari. Tādas uzacis izskatās kā blīvs tetovējums (traibl), un izskatās ļoti nedabiski. Mūsdienu speciālisti apliecina, ka situāciju, kuros šī tehnika ir attaisnota, praktiski neeksistē. Pat nopietni kosmētiskie trūkumi, piemēram, rētas, var noslēpt ar citām metodēm. Un tāpēc darīt „precīzi konturētas, blīvi nokrāsotas” uzacis ir nepieciešams tādā gadījumā, ja to grib pats klients.

Iztušējums

Zīmētas līnijas – uzacis izdara maiga iztušējuma tehnikā, bez precīzām un asām līnijām, tā rodas uzkrāsotās uzacs efekts, tikai viegli meistarīgi uzkrāsojot ar zīmuli vai ēnām;

Matiņu tehnika

Dabiskais variants – šajā gadījumā, meistars „zīmē klāt” atsevišķus matiņus, kas ļauj uzlabot uzacu formu, padarīt to tumšāku un kuplāku. Šis veids parasti ir labākais, jo dotajā gadījumā uzacis izskatās dabiskas.

Nedaudz par krāsu:

Permanentajā meikapā tiek izmantoti speciāli izstrādāti pigmenti uzacīm, kuru pamatā ir dabiskas matu krāsas. Krāsa tiek izvēlēta, paredzot to, ka uzacis izskatīsies maksimāli dabiski. Sievietēm ar gaišbrūniem matiem parasti optimālais variants ir pelēkbrūns. Šatēnēm piestāv „šokolādes” un „rūgtās šokolādes” krāsas. Blondīnēm un rudmatēm sejai piestāv silti rudi-brūni toņi. Permanentajā uzacu meikapā nekad nelieto melnu krāsu. Melna krāsa rada zilgmi sakarā ar spektrālu lūšanu zem ādas. Eksistē speciāls tonējums: pelēkās, brūnās un olīvu krāsu sarežģīta kombinācija. Šis tonis liekas gandrīz melns un neprovocē zilu lāsmojumu.

Svarīgi:

Veicot procedūru uz uzacīm, Jūsu personīgie matiņi netiek izvilkti. Jūsu uzacis necietīs no procedūras, tā kā permanentais meikaps tiek izdarīts ādas augšējos slāņos, bet uzacu matiņu sīpoliņi aug daudz dziļāk. Ja uzacu dabiska forma ir izmainīta ar permanento meikapu, tad Jums atliek tikai plūkt matiņus, kuri neveido izvēlēto formu.

Pareiza uzacu formas un krāsas izvēle pasvītros Jūsu ārienes nozīmīgumu.