Tehnoloģijas

Praktiski bezsapīga mikropigmentēšanas procedūra notiek bez sarežģījumiem un izmantojot vācu kompānijas PUREBEAU pēdējos sasniegumus eiropiešu tehnoloģijā.

Tā ir permanentā meikapa procedūras jauna kvalitāte. Purebeau tehnoloģija balstās uz adatas atgriezenisko-virzes kustību. Tā kā aparātos Purebeau nav adatas vibrācijas (sānu svārstības), adatas pārvietošana notiek precīzi vertikāli. Tas ļauj sasniegt nebijušu precizitāti, uzliekot kontūru līniju, un manāmi mazināt sāpju sajūtas, kā arī  izslēgt tādas komplikācijas , kā „garoziņu” veidošanos un vēlāk – mikrorētas.

Pigmenta implantācija tiek veikta ar ekskluzīvu aparātu palīdzību, kas visprecīzāk kontrolē un fiksē adatas iekļūšanas dziļumu. Uz tādas tehnoloģijas rēķina nav asiņošanu, jo aparāti ievada pigmentu tikai ādas virsējā slānī (epiderma) un neskar nervgaliņus.

Purebeau adatas, kas ir ļoti precīzas, ir radītas uz akupunktūrā pielietoto adatu pamata. Pateicoties speciālam lāzera slīpējumam, tām ir īpašs laidens uzasinājuma leņķis un absolūti gluda virsma, kas padara minimālu ādas traumēšanu un nodrošina ātru, komfortu aizdziedēšanu.

Darba procesā tiek izmantota šķidra aplikācijas anestēzija uz Lidokaīna, Tetrakaīna pamata.