NEDAUDZ PAR TERMINOLOĢIJU UN MEISTARA IZVĒLI

Permanentais meikaps (Permanent Make-Up) – termins bija pirmoreiz pielietots Eiropā un Taizemē, lai apzīmētu procedūru, kad tiek ādā ievadītas krāsvielas uz augu – minerālā (pigmentu) pamata – noturīgu, ilgu laiku nezūdošu līniju iegūšanai. Eiropā šo terminu plaši izmanto kopš 1984. gada, kopā ar jaunu terminu „mikropigmentēšanu”.

Kontūras meikaps (Conture Make-Up) — termins ir saistīts ar jaunas klases aparātu rašanos 90. gados, kas bija izstrādāti Vācijā un kuri ļāva veikt permanentā meikapa procedūru komforti, nesāpīgi un droši. Procedūras, ko veic ar aparātiem priekš kontūras meikapa, deva iespēju veikt pigmenta implantāciju – vienmērīgi, precīzi, fiksējot smalkākās līnijas.

Mikropigmentēšana (Micropigmentation) – termins, ko izmanto starptautiskā mērogā, un tas ir visbiežāk lietojams mūsdienās visās valstīs. Tas ir vispārināt jēdziens, kas iekļauj sevī visas permanentā meikapa metodikas un darbu ar jaunu, mūsdienīgu, augsta precizitātes līmeņa, klases Hi Tech.

Mikropigmentēšana – tas ir meikaps ilgstošam laikam. Laiks, kurā saglabājas augstas klases rezultāts, ir atkarīgs no pigmentu receptūras, to implantācijas dziļuma un organisma individuālas reakcijas pret krāsvielu ievadīšanu. Permanentā meikapa funkcija – meikapa pamata līniju radīšana, lai vienkāršotu to uzlikšanu, bet dažos gadījumos arī to nomainīšanai.

Permanentā meikapa meistaram ir pašam jāzina un jāpaskaidro klientei, ka permanentā meikapa uzdevums – radīt nevis kādus specifisku tēlu, kuru, pēc kāda laika, kliente var „pāraugt”, bet gan uzlabot to, kas jau ir dotajā brīdī. Uzlabot, izmantojot harmoniskās sejas konstruēšanas noteikumus, kas ir zināmi pēc vizāžas teorijas; tāpat arī neaizmirst par meikapa „krāsu harmonijas” konstruēšanas noteikumiem, kurus noteica Makss Faktors 1918. gadā. Pirmoreiz kosmētikas vēsturē viņš norādīja uz to, ka pūderis, sārtumi, tuša un lūpu krāsa – tiem jābūt saskaņotiem pēc toņiem ar sejas dabisko krāsu.

Vizāžista zelta likums:

Labs darbs parasti nav redzams

Ja permanentais meikaps nepievērš sev apkārtējo uzmanību ar viņu acumirklīgu skatienu, tad tas nozīmē, ka to izpildīja labs meistars un tas harmoniski izskatās uz sejas.

Izvēloties meistaru, vienmēr pievērsiet uzmanību ne tikai procedūras cenai, bet arī viņa darbu fotogrāfijām. Pašlaik ir ļoti daudz meistaru ar apšaubāmu darba kvalitāti, bezkaunīgi zog un lejupielādē no Interneta citu meistaru darbu foto, un, lai būt pārliecinātai, ka tie ir dotā meistara darbi, pārliecinieties, ka foto uzņemtie darbi un pats foto ir izpildīti vienā stilā un kvalitātē. Ļoti svarīga vizāža, līniju kārtīgums un pigmenta ieviešanas vieglums neatkarīgi no spilgtuma (pēdējā gadījumā Jums nebūs ādas virsslāņa stipras traumēšanas un, kā sekas, repēšanas permanenta zonā).

Neaizmirstiet:

Skaistums ir apmaksāts vai apraudāts