PERMANENTAIS GRIMS ACĪM

Procedūra ļauj koriģēt acu formu. Tas nav zīmulis, kas nodils dažu minūšu laikā.

Ar plakstu mikropimentēšanu var atrisināt sekojošus uzdevumus:

1) Augšējā plaksta krāsošanas imitācija. Mūsdienīgā aparāta ļoti precīzas adatas kustības ļauj veikt jebkuru juvelierdarbu.

2) Augšējā plaksta starpskropstu telpas aizpildīšana priekš biezāku un garāku skropstu efekta radīšanas.

3)   Šautriņas attēlošana. Netiek rekomendēts izdarīt pārāk lielas šautriņas un savienot augšējā un apakšējā plakstu krāsojumus.

4)   Apakšējā plaksta starpskropstu telpas aizpildīšana ar punktiem un īsām līnijām, kas ir  paralēlas skropstu augšanas virzienam, skropstu biezuma imitācijai un pieļaujamā spilgtuma piešķiršanai ar parasti bālām apakšējām skropstām.

5)    Lielāku acu vizuālā efekta radīšana.

6)   Ārējo acu kaktiņu vecuma nolaišanas kompensācija.

Atcerieties arī, ka permanentais grīms acīm palīdzēs Jums atrisināt citas reālas problēmas:
 
-  alerģija pret dekoratīvo kosmētiku (un tā var negaidīti rasties);
-  laika trūkums uzkrāsošanai;
-  neprašana vai neiespējamība kvalitatīvi veikt uzkrāsošanu;
- parastā uzkrāsojuma zīmējuma dzēšana diennakts laikā pie jebkuriem apstākļiem – no ikdienišķiem līdz forsmažora;
-  agrīnā plakstu novecošana dekoratīvās kosmētikas biežās lietošanas un ādas izvilkšanas, dēļ, to noņemot.
 
Nedaudz par krāsu:

Vispopulārākā krāsa, protams, ir melna. Taču gados vecākām sievietēm melnā acu krāsa var būt pārāk raupja. Tāpēc labāk izmantot antracītu.

Tāpat arī eksistē daudz nokrāsu pigmentu, kuri tiek atlasīti atbilstoši Jūsu acu krāsai, padarot tās izteiksmīgākas un svaigākas.

Nav jāaizmirst, ka plakstu mikropigmentēšana – tā ir ikdienas plakstu uzkrāsošanas bāzes varianta radīšana. Atkarībā no situācijas, tai var pievienot ēnas, paplašināt uzkrāsojumu, pagarināt šautriņas utt.

Pēc procedūras nereti rodas augšējā plaksta tūska, tā saucamais „aizraudāto acu efekts”, kas saglabājas no dažām stundām līdz diennaktij. Tās mazināšanai rekomendē aukstas sausas kompreses un antihistamīnu preparātu lietošanu. Uzreiz pēc procedūras daži uzvelk melnas brilles.

Svarīgi:

Permanentais grims acīm tiek rekomendēts personām, kas bieži cieš alerģiskas izcelsmes konjunktivītus, tā kā tas samazinās nepieciešamību pēc dekoratīvās kosmētikas (parasti alerģija var būt pret kosmētiku), tātad samazinās acu gļotādas kaitināšanas varbūtību. Bet pirms procedūras, tādā gadījumā, ir nepieciešams ievērot sekojošus nosacījumus:

Ja konjunktivītam ir alerģisks raksturs, vajag izdarīt ādas testu – uzlikt aiz auss uz ādas pretsāpju ziedes un pigmenta nelielu daudzumu.

Protams, procedūras veikšanas laikā acs gļotādai jābūt veselai.